Anorektičky vs. holky s prdelí

24. června 2013 v 13:15 | Kačka
Poslední dobou hodně přemýšlím o tom proč se z normálních a krásných holek stávají ve finále ošklivé anorektičky případně bulimičky.
Ptáte se jak to souvisí s módou?
Protože tyhle anorektičky ovládají obálky všech módních časopisů, culí se na nás z bilbordů a co je nejhorší...... takové jsou i některé naše oblíbené zpěvačky a herečky.
Herečka Kate Moss po porodu zhubla asi o patnáct kilo takže váha byla souměrná s výškou ale režisérům to nestačí- musela hubnout dál. A takhle to běžně chodí.....je to odporné.
Určitě jste slyšeli o Gianim Versacovi- jeho neteř Alegra je taky anorektička: Doslova se strácí před očima, nebo například Eliška Bučková-modelka taky jedna z anorektiček, myslím že si zaslouží veliký potlesk za to že s ní bojuje a zdá se mi že vyhrává:-)
Dál mě taky napadá Kate Middleton(omlouvám se že ji nepíšu zprávně, ale je to moc dlouhý),hubla a hubla a možná kvůli tomu nemohla tak dlouho otěhotnět.
Ptáte se proč to dělají?
Může za to psichyka-myslí si že budou krásnější, oblíbenější a lepší, ale myslím si že to není pravda, akorát jim to bere kus života...
A proto- Velký potlesk pro: Penelope Cruz-zato že když byla šéfredaktorkou jednoho vydání Vogue, najala modelky co vypadají jako skutečné ženy.-)
Velké BŮŮŮ pro: Všechy režiséry, módní a návrháře a všechny ostaní co si myslí že holka která při 170 cm má vážit 35kg.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama