Srpen 2013

vlna života

29. srpna 2013 v 20:40 | Terka
když jste na vodě a ležíte na lehátku může se vám stát že začnou vlny,ale vy si je můžeteb užít jedině když přestanetze pádlovat, ale máte co dělat s tím aby jste ujeli žralokovi který vás dohání,
co tím chci říct?,no to že móda je krásná věc ale vy se musíte zastavit aby jste si jí užili.Ale nesmíte zapomenout na své problémy,a starosti a samodřejmě i na povinosti.
proto si myslím že je dobré se nachvíli zastavi ale jen nachvíli.

romantick style

26. srpna 2013 v 20:16 | Terka
přehlídka stylů pokračuje.A dnešní zastávka je u
romantick style.
soudě už podle názvu je to nevinný romantický styl, sukně,krajky,kytičkové vzory to vše je základem tohoto stylu.Velmi často je rozbit nějakým výrazným vzorem,ale pokud jde o bižu jemné a sladěne tak to já považuji za pastvu pro oči.

Affs please Affs

24. srpna 2013 v 14:36 | Terka
víš myslím že náročná doba potřebuje náročná opatření a protože už nějakou dobu jsem blogerka nešlo si nevšimnout AFFS.
ze začátku mi bylo Affs úplně jedno, ale jak dny narůstaly moje touha po Affs rostla.Teď se po affs poohlížím ale jak sem řekla náročná doba takže tady je jak se můžeš zapsat.

1,přezdívka
2,blog
3,o čem je blog
4,jak často jsem budeš hodit
a.7-5
b.5-3
c.3-1
budu vděčná za jakou kooliv ask

o letní touze po teplaácích

22. srpna 2013 v 14:27 | Terka
když vidím ve škole člověka s teplákama řeknusi PANE BOŽE,TY TO VIDÍŠ.
nebo se mi v hlavě naskytne myšlenka o tom že ten/ta nemá moc peněz.To víte sice se říká že se oblékáte pro sebe ale já jsem ten tip člověka co oponuje tomu to názoru.No podle mě většina lidí se obléká pro okolí,máme ve třídě holku která se "vimódí" jen pro to že chce aby jí holky záviděli.Nebo se oblékáte kůli sexy klukům.Dyť to není hřich-chtít aby jste se druhím líbila.Ale také jsem zastánce názoru že o prázdninách je čas si od módy odpočinout.Jsem u babičky v tzv.zapaadákově nebo jak by řekla moje kamarádka u prostřed ničeho.A tady mělidi znaj jenom v teplákách nebo v ošuntělích kalhotech.
Proto sji myslím že je čas nasebe navlíknout tepláky a užít si je protože za pár ddní už nám tepláky budou scházet.
Neříkám že jít doměsta znamená v teplákách naopak do města bych si vzala nějaký úžasný letní autfit.

P.S.jsem ráda že jsem chodíte ale navštěvovanost tohohle bligu není srdce rvoucí proto bych vás poprosila abyste řekli o tomto blogu svím kamarádů.A abych nezapoměla komentujte protože váš názor mě zajímá :).

Náramek jak koliv

18. srpna 2013 v 14:07 | Terka
je tu druhé DIY.
jak jste už znázvu poznali jde o náramek.Jak koliv-tím se myslí jaké koliv barvy,doplníte cokoliv tímto vkusným doblňkem a ani to nezabere dost času.

bohém styl

16. srpna 2013 v 12:21 | Terka
chtěla jsem udělat sérii stylů :).
aby každý (pokud to do teď neví) poznal jaký je jeho sty.Nechci tím řícz že musíte mít nějaký (vyznačující) styl,může te být sama sebou a mít všechny styli dohromady.Ale poznat svůj styl znamená poznat kousek sama sebe.A proto je dobré vědět jestli máte radši tamto nebo ono nebo tohle.
Asi začnu BOHÉMSKÝM stylem.Protože pro jeho ázev je pokládán za nejstarší styl.
Bohémský-rozevlátý styl,o něm bych řekla že je volný,žádná upjatá trika ani pouzdrová sukně.jen si to představte to nádherné volné triko a najednou to celé rozbyjete nějakou výraznou barvo,co tím chci řícz žádné výrazné bary ani nic křiklavého to se prostě nehodí.

Styl alá Alison DiLaurentis

14. srpna 2013 v 14:07 | Kačka |  styl alá pretty little liars
Tak jsem si dovolila udělt styl alá Alison DiLaurentis.
Alison má být údajně mrtvá, ale v poslední době o tom mám velké pochybnosti.
Alison
Dainty Floral Chiffon Top596
385 CZK - forever21.com


first DIY

11. srpna 2013 v 13:46 | Terka
ahoj miláčci
zaprvé se omlouvám že jsem nechala blog "nasamotce",ale prázdniny jsou v plném proudu.
mám tu provás opravdu jednoduché DIY,sice to není vydeo ale fotky´,je to tak jednoduché že mi video přišlo zbytečné.Navíc si myslím že je to dobrý doblněk.Kord teď o prázdninách.
Headband DIY
Headband DIY 2
Headband DIY 3
Headband DIY 4
Headband DIY 5
Headband DIY 6

hoooooooooooooooliday

4. srpna 2013 v 9:57 | Terka
prázdniny a město, a ani žádní kamarádi,tudíž si kladu otázku jak si je užít...,musím samodřejmě řícz že doma jsem sama a můj výběr možností se razantně zvěčuje.ale včera jsem si užila své nákupy, byli to nákupy H&M.Prost2 v3echno jsem si koupila v H&M ale dnes jedu opět do paladia.jelikož šaty co se mi líbily tam neměli.takže dnaska jedu nakuuuuuuuuuupovat :).

Motokáry-má smrt

2. srpna 2013 v 14:27 | Kačka
Ahojte,
byla jsem blbá a tak jsem se nachala přemluvit k jízdě na motokáře-co mě to napadlo?
Jo pravda začátek byl super-motorkářská helma, vlastní motokára,volant........ ale jízda byla ,,trochu,, jiná.
Moje hlavní chyba byla že jsem bratrovi neuvěřila, že to je ta nejejdnodušší věc na světě-byla. Mám dokonce pocit že kvůli tomu mě předjela nějáká devadesátiletá baba.
Závodní okruh se skládal z pár docela rovných úseků a spousty, spousty zatáček. Byla jsem tak vystrašená že jsem zapomněla přidat plyn, nevím proč mi to dokonce připomnělo scénu z filmu AUTA. Opatrně jsem párkrát rychle sešlápla brzdu kde byl-jak jsem pochopila po vysvětlení mechanika, plyn.
Asi po třech kolech jsem tomu začala rozumět a tentokrát jsem já předjela stařenku, volajíc na ni v duchu,, A máš to Bábo!"
Přiblížila jsem se k nejprudší zatáčce okruhu, automaticky jsem dala nohu z plynu. Kolem mě projela nějaká dvacítka, která se na mě divně koukala. Co to pro mě znamená do budoucna? Kariéru-jen to NE, koníček-nemyslím si.
Ale nenechte sse zvyklat mým názorem, můj otec to vymyslel s tím že na to v životě nezapomeneme- a opravdu já ani moje tričko poznamenané zvratky na to nikdy nezapomeneme.
Ale za rok se asi sejdeme tentokrát vybaveni kynedrilem!
MMůj nový nepřítel.Kéž by tam měli i takovouhle hezkou helmu