Září 2013

Jogging autfit.......

30. září 2013 v 16:00 | Kačka
Přesně jak jsem slíbila, je tu jden z těch "mých výtvorů" . Mám-li být upřímná, tak tenhle se mi líbí asi nejmíň.
Asi to dělaj ty legíny. Ale to máte jedno. Jak jste započali tenhle týden? Pro milovníky PLL je to asi týden který dovoluje začít odpočítávání do halloweenský epizody. Já se na ni nemůžu dočkat. Ale tohle není PLL blog.
NA jogging je tady sice odborník Terka, ale tady je pár základních rad:

1. Neběhej rychle hned na začátku, nebo se rychle unavíš a nebudeš moct dál.
2. Měj u sebe opencard, nikdy nevíš kde ti dojdou síly.
3. Měj pevné boty a ponožky ať si neničíš nohu.
Jogging autfit
Keep cool, love and smile.
Jste skvělí
Kačka

Můzy jsou zlé....

29. září 2013 v 18:18 | Kačka
Ani nevíte jak moc ráda bych teď byla schopna napsat nějaký smysluplný článek, ale můza je teď na nás moc zlá. Terce nedala inspiraci vůbec, mně ji ale dala aspoň na Polyvore, mám v záloze pár, myslím že hezkejch modelů tak je dám přes týden ven. Možná připravím i nějaký styl alá nebo oprášim pár starších článků co strašej v rozepsanejch článcích.

Takže tady je první model. Napište prosím jak se vám to líbilo.
formal model#1

Keep cool, love and smile
Kačka

Stardoll

28. září 2013 v 9:01 | Kačka
Ahoj,
doufám že mě terka za tenhle článek nezabije protože za A)Ta hra je lehce infantilní.
B)Lidé se na ní stávají závislou.
C)Tyhle typy článků s ní vždy konzultuji.

No, hra spočívá v tom že si vytvoříš postavu, je jedno jestli holku nebo kluka. A sní pak nastoupíš na Stardoll akademii, kde plníš různé úkoly. A aby ta hra nebyla jen o "škole" tak s i tam můžeš kupovat oblečení doplňky, různé věci do apartmá. Nás-mě, Terku i Lindu-to naprosto pohltilo. Platidlem jsou Starmince a Stardolary, problém je že Stardolary, pokud je nedostaneš za nějaký splněný úkol, si musíš kupovat sama za Kč. Ale pokud nebudeš marnivá, a vždy si necháš něco málo v záloze myslím že je nebudeš potřebovat.
Keep cool, love and smile
Kačka, jo a užijte si víkend:-P

what????

26. září 2013 v 19:55 | Terka
Jak už to tak bývá zas nevim o čem psát. Jak už jsem zmínila můza mě nemá ráda :(
Moje učitelka mě vybrala na pětiboj(o což nikdo nestál), je to skok o tyči (ale byla bych radši za dálku), 400 m.,hod, a bud 200m nebo 60. Takže abych měla aspoň trochu dobrý pocit tak sem si šla zaběhat, ale co se nestalo-začalo doooost pršet. Takže nic. A co škola?? U mě to jde dost z kopce 1,2,2,2, a ted cj kterou sem uplne zkazila,no nic tohle jsou články nic o ničem.
Ale veřte mi ja pudu někam něco nafotit (časem) a byde nějakej pořádnej článek, jo taky si chci koupit skate na cestu do školy a zas ze školy takže tady je pár fotek
Search tiger images

Take A Pic | via Tumblr

KEEGAN ALLEN | via Tumblr

liam hemsworth | Tumblr

a to je pro dnešek vše
a jak se máte vy?
co škola?
a co váš nejoblíbenější film?
jo a co říkáte proměně miley cirus?

Terka

Jmenuju se Nikky

20. září 2013 v 18:42 | Kačka
Ahoj,
rozhodla jsem se že napíšu článek o trioologii, o teenagerce Em, která se najednou ocitne v těle supermodelky Nikky.
Středoškolačka Emerson-Em Wattsonová je obyčejná holka s pár kily navíc co nejvíc ze všeho zajímají počítače a spolužák Christopher.(Kdybyste nepochopili tak je do něj zamilovaná.)
Nikky Howardová je její naprostý opak, Nikky je prominentní náctiletá hvězdička na poli modelingu. Je to provokatérka,co ví, což se jejímu zaměstnavateli Robertu Starkovi-majiteli obchodní značky Stark-moc nehodí. Nikky se ho pokouší vydírat tak ji Robert nechá vyndat mozek a dá tam místo něj tem Emin. Emino tělo zemřelo když na ni spadnula obří televize značky Stark. Takž eje to pro Em taková náhrada(ale pořád to je blbec).
A ty knihy jsou o to jak se snaží Em vžít do Nikkiina života, vyjít s její minulostí a být dobrou modelkou.
Ale později Em řichází na kloub tomu co zřejmě věděla i Nikki, včetně toho že Nikki je pořád živá.
tyhle knihy jsou skvělí, tk doufám že když nebudete mít do čeho píchnout tak je zkusíte-:-)

Deník 16.9. - 20.9.

20. září 2013 v 18:04 | Tony
Tenhle týden začal a vypadá to že i končí tragicky.
Máma se mě pořád ptá jaký byl ten víkend s tátou. Docela mě to štve. Kromě toho máme zítra rodinný večer, což znamená že já máma a táta společně vaříme přičmž já funguju jako takový spoiler, mámě se něco nechce říkat tátovi, tak řekne mě "Řekni tátovi...." jo a takhle to mezi nimi funguje, sice ne pořád ale i tak je to docela častý.

Ve škole je to teď taková zvláštní zóna. Dneska jsme měli občanku a rozdělovali jsme se do skupin po čtyřech a Sofiin nový styl zapříčinil to že je ve skupině s nějakejma novejma BFF. Proč se všichni kolem mě mění? Proč?
Takž e to vypadalo že zkejsnu s Celestýnem,a ostatníma outsiderama, ale můj anděl strážný měl dnes dobrou náladu a seslal mi Leu, Natašu a Lolu. Jsou hrozně milý a seděla jsem s nima na obědě takže jsem nemusela řešit otázku kam a s kým si sednu. Tady je o nich pár faktů co jsem o nich zjistila:
Lea-Naprostej magor do malování, nosí pastelky zapíchaný do drdolu. Ale taky jí to mo jde.
Nataša-Rodiče odněkud z Polska, když nadává tak v polštině-to je bezva. Např:vypatlanej dupek całkowicie.Dziura w dupie, że sra lekcji i testy. Krypl. Ani si nepřejte vědět co to znamená.
Lola- Ta je mi asi nejsimpatičtější, táta je skot, ne že je zvíře, ale že je ze Skotska. Má ráda koně.

A víte co je na nich nejlepší? Všechny milujou PLL!!
I<3 life.
Tony

to mí nepovedený crcání

19. září 2013 v 18:39 | Terka
v poslední době musim přiznat že se vjenuju spíš sobě než ostatní:a to nejen v malování ale ve všem,prostě si nasadim sluchátka na maximum, zavřuse do mé pomyslné bubliny, a o ostatní se nestarám, ano je to to nejlepší co znám ale zároveň je to to co nejvíc nesnášim.Už jste měli pocit o vaší kámošce nebo kamarádovy že se vám vzdalují že prostě a jednoduše nevyrostli z toho malího děcka který bylo (a jak to vypadá ještě přežívá) z prvního stupně.Nebo ten pocit že jste obklopení lidma ale přitom si připadáte tak sám,prostě nemáte někoho komu by jste mohli říct COKOLIV a chybívám to dětské drbání držení se za ručičky a všechny ty prkotinky???
mrzímě to,mrzí mě že už nemám ke svím kamarádům tak blízko :(
Nebo že si svás všicni dělají srandu? a teď babo raď?
NO to je jedno tady jsou nějaký obrázky.


Život na vesnici

18. září 2013 v 18:43 | Kačka
Tenhle článek je Téma týdne.
A aby nebyl úplně od módy, tak bude o módě na vesnici.

Máme v jedné malé malebné vesničce u Plzně chalupu. Je tam hrozně málo obyvatel, takž asi proto se naše sousedka paní H. nestydí za to opalovat se už lehce opotřebované tělo je ve spodním prádle.

Znám tam taky jednu, asi čtrnácti-letou holčinu. Je docela dost nevkusná. Má červený pramínky ve vlasech, přitom je to platinová blondýnam, takže jistě chápete, že to není úplně nejhezčí. Taky nosí ohavný trička který zvýrazňují její ne úplně dokonalou figur. Samozřejmě si nemyslete že mám něco proti tlustším, já sama nemám dokonalou postavu, ale prosím o trochu soudnosti.

Ale zase tak hrozný to není. Musím pochválit ty třicátníky co by v Praze dokonale zapadli. Sice mají své mouchy, ale i pražáci nemají dokonaý vkus.
Ale musím se přiznat že mám ráda ty babičky co chodí v těch zástěrách kupovaných ještě za komnčů, je to takové typicky vesnické a no miluju to!

I tento článek musí mít nadpis

17. září 2013 v 17:10 | Terka
Tak jsem myslela že zaskočim a něco napíšu ale nic moc mě nenapadá,Takže jak se máte ve škle a co noví známky?
tenhle článek ani číst nemusíte je to jen takovej žvást,ale už delší dobu chci napsat něco smysluplnýho... ale můza mě nějak nechce políbit spíš to vypadá že mě škrtí.O víkendu jsem se KONEČNĚ podívala na 1.díl the carrie diares a usím říct že mě to natchlo,to víte nejsou pretty little liars tak mám náhradu :D,
PROTY CO ČEKAJÍ NA DALŠÍ DÍL PLL
myslíte si že je ezra -A
já si to nemyslim ale s kačkou se furt o tom přeme a jak se zdá tak jsem jediná kdo si myslí že ezra -a neni

Víkend-part 2

15. září 2013 v 19:40 | Tony
Byl to asi ten nejpřekvapivější víkend mého života.
Při večeři mě začala pobolívat hlava. Nebrala jsem to příliš vážně, koneckonců docela často mě bolí hlava. Ale v noci jsem se probudila bolestí. Měla jsem migrénu. Asi tak půl hodinu jsem se snažila znovu usnout, ale nešlo to. Bolelo to víc a víc. Připadala jsem si že jsem zavřená v místnosti bez oken a bez vody. Najedno se mi začaly hrnout do pusy žaludeční šťávy. byla jsem celá rozčarovaná a nerozkoukaná, takže jsem byla přesvědčená že jsem DOMA. Doma mám koupelnu asi deset kroků od postele. Pět kroků na chodbu, pět k záchodu. Ale u táty je deset kroků ode mě(pozor- i se zatáčkami) postel mojí "milované" sestřičky Andrey. Takže jsem šla svých deset kroků k "záchodu" a vrhla jsem. Ano, tušíte správně poblila jsem postel a hystericky jsem se rozplakala. Asi za deset sekund tam přiběhla Martina. Kupodivu byla milá. Nejdřív odkryla Andreu, vzbudila ji, svlíkla povlečení, otevřela okno a OBJALA MĚ. Na chvíli mě napadlo že by nemusela být tak hrozná. Uklidňovala mě a přinesla sklenici vody. Asi tak za půl hodiny jsem zase usnula a spala až do rána. Ráno to bylo docela fajn, velká rodinná snídaně. Byly palačinky a vajíčka. Dostala jsem novou přezdívku-Blinkátko. Hrozný! Ale vypadá to že mě mají rádi. Asi ve tři jsem pak jela domů. S tátou jsme si celou cestu v autě vyměňovali vtipy a normálně se bavili jako za starých časů. Mám ho ráda. Ale bojím se že ho Martina změní......

Tony