Deník 16.9. - 20.9.

20. září 2013 v 18:04 | Tony
Tenhle týden začal a vypadá to že i končí tragicky.
Máma se mě pořád ptá jaký byl ten víkend s tátou. Docela mě to štve. Kromě toho máme zítra rodinný večer, což znamená že já máma a táta společně vaříme přičmž já funguju jako takový spoiler, mámě se něco nechce říkat tátovi, tak řekne mě "Řekni tátovi...." jo a takhle to mezi nimi funguje, sice ne pořád ale i tak je to docela častý.

Ve škole je to teď taková zvláštní zóna. Dneska jsme měli občanku a rozdělovali jsme se do skupin po čtyřech a Sofiin nový styl zapříčinil to že je ve skupině s nějakejma novejma BFF. Proč se všichni kolem mě mění? Proč?
Takž e to vypadalo že zkejsnu s Celestýnem,a ostatníma outsiderama, ale můj anděl strážný měl dnes dobrou náladu a seslal mi Leu, Natašu a Lolu. Jsou hrozně milý a seděla jsem s nima na obědě takže jsem nemusela řešit otázku kam a s kým si sednu. Tady je o nich pár faktů co jsem o nich zjistila:
Lea-Naprostej magor do malování, nosí pastelky zapíchaný do drdolu. Ale taky jí to mo jde.
Nataša-Rodiče odněkud z Polska, když nadává tak v polštině-to je bezva. Např:vypatlanej dupek całkowicie.Dziura w dupie, że sra lekcji i testy. Krypl. Ani si nepřejte vědět co to znamená.
Lola- Ta je mi asi nejsimpatičtější, táta je skot, ne že je zvíře, ale že je ze Skotska. Má ráda koně.

A víte co je na nich nejlepší? Všechny milujou PLL!!
I<3 life.
Tony
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama