Říjen 2013

you are special

31. října 2013 v 19:31 | Terka
Untitled
sice nestíhám ale na blog si najdu chvíli vždyzky.Nechci dneska se moc vykecávat,no co mám ještě deset minut než příjde druhá etpa učení(abyste rozuměli ta první byla 2hodinnové učení-večeře-krátká pauza-DRUHÁ ETAPA).zejtra píšem 3 testy (+možná fyziku a nějaký neohlášený)takže dnešní odpoledne je strávený samím šprty šprty šprty šprt...
Když už jsme u tech testů,dneska sme psali angličtinu a já s toho mám dobrej pocit (doháje),-zkrátka vždycky když mám dobre pocit nedopadáto tak jak si myslim :D.Teď mě napadá Jak jste strávili prázdniny? pokud je ještě nemáte,ale my máme tak blbýho ředitele že nám ty dvad ny volna navíc dát nemoh prostě nemoh.hej teď mě napadá že je HALLOWEN,no a já zas nic ddklabat nebudu :D.

Oh god
u nás na škole je jeden hrozně agresivní kluk,kterej všechny (slovně) napadá a bla bla bla..
aby ste chápali proč stim začínám-ještě mám 7 minut pauzičku a navíc mě to prostě napadlo.On byl dnešní den dost na draka už kůli tomu ranímu stávání,testům atd....,no tak si řikám v pohodě dnešek teprve začíná...,přídu do školy-vidim ho a celej den je v háji (obrazně řečeno).Už to nemůže být horší,ale pozor on kráčí ke mě a směje se (což je divný protože za mnou nechodí a nikdy se nesměje) no a co čekám :nazdar krávo povídá a já už už jsem mu chtěla něco řícz ale ztrach z dalšího problému mě stopnu.chtěla jsem vylíst z mé ulitky chtěla jsem se z kočičky přeměnit na lva :),ale nakonec si povim jstejně sem lepší než on :D,a z celýho po..nýho dnu mámm rozkvetlou růžičku.
:)
no tak moje pauza končí tak šťastnýho hallowena a klidně si zůstaňte ve vašich ulitách-stejně je tam teplo a útulno :D
TERKA

Styl alá Hermiona Granger

26. října 2013 v 10:15 | Kačka |  styl alá harry potter
Ahoj,
tak na blogu, jak brzy zjistíte jsem(prozatím!) zabyl sama. Terka má zlomenou ruku, Linda už na blog dál psát nebude a mě došla inspirace. přesněji řečeno: Moje múza stávkuje.
V poslední době jsem měla hroznej absťák po the sims 3, kterou miluji. Ale můj datadisk měla zrovna půjčený kámoška. Ale jak to souvisí s článkem?
Ráda se koukám jak se se simíkama trápí i někdo jinej, a tak jsem našla na Youtube jednu českou Let´s playerku Defi. A ona dělá kromě the sims i HArry ho Pottera. Tudíž, už vám to dochází? Harry Potter-Hermiona-blog-rozdělanej sty alá- žádná ispirace. A omlovámse za toto přiznání, nejlepší nápady člověk dostává ve sprše.

Ale dost o mě, nevím sice jestli někdo nezná Hermionu, myslím že HP zná každý první tak je nejspíš zbytečné dávat o ní nějaké info.
Hermiona ;)
Vím že ten obrázek je příšerný, ale opravdu, nic lepšího tam nevbylo.

Keep cool, love and smile.
Kačka

:x

22. října 2013 v 10:56 | Terka
tak do háje s 30 days,prostě neni čas a no skrátka už mě to nebaví,jak už možná víte mám zlomenou ruku a proto jsem blog zanechala kačce,jen sem chtělůa poprosit všechny affs by si mě z terka přepsaly na terka a kačka,Jo a tímto (oficiálně) kačku beru za spolu autora :D.,a vzhlemem k tomu že už nevim (opět) o čem psát a nějakej deníčekl je v mém případě naprd tak ne počka včera jsem hodně přemejšlela (a to je co říct :D) no prostě co myslíte měli by jsme se stydět za naše špíčky nebo za vyčuhující kosti?
tak a teď když jsem vás donutila přemejšlet tak si puste tohle tady.
a i když jsteto možná slyšeli,no možná,určitě :D

moji favoriti v šatech

18. října 2013 v 14:50 | Linda
ahoj!
dost se stydim za svůj první článek a tak jsem si řekla, že tímhle se to pokusim vyladit.
i když to asi nebude to pravý ořechový, snad aspoň lepší než to 1. ... :)snad to nebylo uplně u dna, Linda :)

Jennifer Lopez-i don´t like you

17. října 2013 v 18:38 | Kačka
Ahoj,
ja už terka poznamenala tak má zlomenou ruku taže dovolte abych si lehce upravila známe české úsloví a řekla: Když Terka má zlomenou ruku tak Kačka s Lindou mají pré.

Jinak pro naše affs: O affs sse budeme starat my s Lindou tak prosím na nás nezapoměňte, ju? :-)

Ale zpět k článku. myslím že ji každý, ať už z filmu Příšerná tchýně, Smím prosit?, nebo krásná pokojská, asi nejvíce se proslavila muzikou.
Jelikož jste asi četli název článku ptáte se proč?, co?
Ano já ji opravdu nemám ráda, z části to je osobní, ale hlavně mě štve to jak se chová ke zvířatům. Věděli jste že nosí kabát z lachtana. Lachtana nevinného strážce pólů, který bojuje o přežití? A nejde jen o toho lachtana. Sama navrhuje oblčení a má dokonce vlastní módní značku JLo by Jennifer Lopez a i v té se dost často vyskytují kůže a kožešiny z pravých zvířat, a to v nemalém množství. Velice mě mrzí a lehce štve, že taková necita k přírodě je jedna z nejoblíbenějších zpěvaček vůbec.
Neříkám že nemám ráda její filmy, ale klidně bych se bez nich obešla, alespoň pokud by byli v sázce lachtani. Pokud se vás zmocňuje nenávist pogratuluji si:-D

Keep cool, love and smile
Kačka

P.S. Těšte se na styl alá v sobotu:-P

im sad

16. října 2013 v 18:21 | Terka
je toho hodně co povídat,ale předem chci říct že teď bude blog tzv. vyset na kačce a lindě a proč?,tak to abych začla od začátku.....
v úterý 15. bylo Terezi, no a já tudíž měla svátek,všechno bylo úplně nejlepší až do večera,to jsem si prostě jen šla,a najednou bác hodila jsem hubu.Hrozně to bolelo tak jsem hned jela s mamkou na pohotovost.No a jasně že jsem si zlomila ruku, mám jí v sádře a veškerá činost je pro mě nadlický úkol,a tak se omlovám všem mím affs,protože ted je obíhat prostě nebudu,i psát na počítči je pro mě neuvěřitelně těžký.takže bych byla nerada kdyby jte si mě kůli 3 tejdnům vymazali,a toť vše
photography | Tumblr - inspiring picture on Favim.com


Google Search

2 day

13. října 2013 v 10:58 | Terka
konečně si uvědomuju výhody 30 days,vždycky když nevíte o čem psát vrhnete se na 30 days :D.
kde bych chtěla být za 10 let.
jo tak to netušim,asi bych chtěla vystudovat střední a vysokou (jestli to půjde),a to ani nemluvě o oboru.já nemám tušení kde bych chtěla být za deset let.rozhodně bych chtěla dostudovat základku :).a potom to už ví jen bůch.Takže tím bych to asi dneska uzavřela protože tady nechci psát nějaký románz o tom jak nevim co bude za deset let.
A LITTLE OF PANDAS | via Tumblr

1 day

9. října 2013 v 16:31 | Terka
Takže první co musím objasnit je název blogu,ne nemá to bejt fashion,znáte to když si zakládáte blog a musíte vymyslet jméno ale všechno dobrý je zadaný,tak sem vymyslela fasho znamenáto v jidštině mír v duši a to je vše k názvu blogu.A teď k tématu.
Tvůj současný vztah.
Jsem nezadaná,a miluju to,ne že by se nabídky nehrnuly, ale nechci teď žádnej vztah,nechci řešit nějaký vztahy nadálku.Chci teď chci drbat a řeši kluky a chci s nima zažívat ten pocit opilosti :D.Né že bych byla proti vztahům,i ty já miluju, miluju ten pocit milovat.Ale no co být single je best.
tumblr
Tumblr
Song | via Facebook

p.s i love you | via Tumblr

Pinterest


cute. | via Tumblr
me 2

Jedu si

8. října 2013 v 13:47 | Terka
je to neuvěřitelný,ale konečně jsem přestala nenávidět mé rivalky(ta nenávist spočívala v závidění které pomynulo jako dým po boji).Je to nádherný pocit,prostě se všechny mé problémy rosplynuly (jen tak,z ničeho nic).
Navíc zejtra to bude pecka:učitelka mě vybrala na přespolní běh (900m. v lese).Bude to jízda jen já,kámošky a KLUCI.No z ostatních blogů jsem okoukala project 30 days ale ne všechno z toho chci zveřejňovat takže jsem ho poškrtala,spočívá to v tom že čas od času napíšu článek na tyto témata,a uvidí se.
1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jaké to je být single
2. den - kde bys chtěl/a být za deset let
3. den - tvůj názor na drogy a alkohol
4. den - tvůj názor na náboženství
5. den - okamžik, kdy si přemýšlel/a o sebevraždě
6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě
7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí
8. den - chvíle, kdy ses cítil/a nejspokojenější se svým životem
9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnost
10. tvůj největší trapas
11. den - nastav svůj přehrávač na náhodný výběr a napiš prvních 10 písniček, které přehraje
12. den - popiš celý svůj den v heslech
13. den - kam by ses rád/a podíval/a nebo přestěhoval/a
14. den - tvá nejranější vzpomínka
15. den - tví oblíbení blogeři
16. den - tvůj názor na mainstreamovou muziku
17. den - tvé úspěchy a neúspěchy za poslední rok
18. den - v co věříš
19. den - kdy jsi nerespektoval/a své rodiče
20. den - jak důležité je podle tebe vzdělání
21. den - jeden z tvých oblíbených pořadů
22. den - jak ses změnil/a za poslední 2 roky
23. den - 5 obrázků známých dívek, které jsou podle tebe atraktivní
24. den - tvůj oblíbený film a o čem je
25. den - někdo, kdo tě fascinuje, a proč
26. den - jaký typ lidí tě přitahuje
27. den - jaký problém jsi měl/a
28. den - něco, co ti schází
29. den - tvé cíle v životě
30. den - tvé úspěchy a neúspěchy za tento měsíc

Tenhle týden byl nářez!!

6. října 2013 v 12:39 | Tony
Ahoj!!
Je sice neděle ale mně to nevadí, protože Jak jsem poznal vaši matku nejspíž dopadne dobře a podařilo se mi slepit plakát co mi natrhla v pátek Nataša-Naty.
V pondělí:
mi přišel mail od Berty(moje sestřenka), že přijede na víkend.

V úterý: mi napsala že nemůže, protože jede na nějakou svatbu sestřenice její sestřenice. O to větší bylo překvapení, když nám ve středu přišla pozvánka na svatbu! Byla sice nádherná ale najednou mi docvaklo že ženichovo jméno je mi povědomý, to jméno bylo bývalýho přítele mojí sestřenice Karolíny(sestra Berty). Karolína se z rozchodu vzpamatovávala celou vejšku. bylo to smutný. Zvlášť když jí napsal mail aby mu vrátila náramek který jí věnoval když ji přijali na vejšku. Hnusák hnusáckej.

Ve čtvrtek:
Jsem mluvila se Sofií a ta mi skoro celou dobu nadávala, jako proč se s ní už tolik nebavim, co se se mnou stalo že jsem hrozná dilina..... Bylo mi strašně, nechci abysme se takhle rozešli(promiňte mi tu lacinou metaforu, ale jinak mě nic nenapadlo). Potom jsem pořád naštvaná přišla domů a někam hodila to svatební oznámení.

V pátek:
Jsme celou dobu hleday to svatební oznámení, protože jsem chtěli ženichovi chrstnout colu do obličeje. Ale nemohly jsme ho najít:proč asi?

V sobotu:
jsme šli s mámou na procházku a poslaly mail že nemůžeme přijít na svatbu protože hubíme myši. Další laciná lež.
A večer mi volala Berta že to byla ta nejlepší slezina na světě. karolína řekla nevěstě že s ním chodila načež nevěsta řekla že si nevezme chlapa co spal s její sestřenicí a chrstla mu tam tu colu za nás s mámou.

Tenhle tejden byl nářez.
I <3 U all
Tony