Prosinec 2013

Love, Christmas and happyendS

27. prosince 2013 v 17:07 | Kačka
Ahoj,
tenhle článek jsem psala asi třikrát, pokaždý to byla příšerná volovina. A pak jsem na něj dočista zapomněla takže............ Přesto, ale doufám ž evám nebude vadit když ho sem šoupnu:-)


Love Actually Nail Art - YouTube Love Actually♡

love | Tumblr Christmas
BE STRONG! | via Tumblr❄
Myphonebackground :3Snowman

imgur: the simple image sharer

Christmas tree | via Tumblr Snowman in paris
Keep love, smile and christmas mood


A ještě něco:

oll day, oll night

25. prosince 2013 v 13:46 | Terka
já vim sem hrozná,slíbila jsem speciál a nic,žádnej sem nenapsala.Myslela jsem že štědrej den už bude jen pohoda,ale spletla sem se,bylo toho tolik že jsem nenapsala ani ň (snad to jako omluva stačí).
I přes ten všechen schon musím uznat že to byl úžasnej den,a ta atmosféra (i když bez sněhu).Nejlepší na tom bylota rodnná pohoda,i když nějaké to drama být muselo.No a co teprve ty dárky,byla bych blázen kdybych se nepochlibila že jsem dostala SAMSUNG GALAXY 4S MINI,a samodřejmě pár dálších ale stejně úžasných věcí.
A co vy? co jste dostali?
a jak jste tento supr čupr den prožily?
Merry christmas <3 | via Tumblr

Don't Let The Muggles Get You Down. | via Tumblr

Cute | via Tumblr

designe je vše

22. prosince 2013 v 13:19 | Terka
opět chci poděkovat za to že sem chodíte a ty mé nesmysli čtete a komentujete :D.Založila jsem kačce (jako dárek) blog.Sice z toho neskákala radostí ke stropu ale... Snad byla ráda.Tak a teď už k nadpisu.Uvědomila jsem si že když chodím (nebo obíhám) jíne blogy designe je to první na co koukám a co vlastně mě donutí si ten článek přečíst nebo odejít a už se nevrátit.Asi by mělo platit nesuďte knihu podle obalu, ale přesně to já nedělám,já soudím knihu podle obalu,protože obal je něco co nám říká jaká kniha ASI bude.
Untitled | via Tumblr

Nemyslim si že toto dělám jenom já,myslím že toto dělá víc lidí,a jen ta troška která si ten článek přečte ať je designe sebehorší,tak ta je obdivuhodná.A to mě zas posouvá o dům dál,tenhel blog sem zakládala stím že nebudu psát deníčky a teď něco velice podobného deníčku je můj šálek kávy.Rozhodla jsem se že zajedu do starých kolejí a že nafotím nějaký weekly style a tak,samodřejmě hodlám pokračovat v tomhle typu článků (něco velice podobného deníčku)

You just have to believe | via Tumblr
Ps.tešte se 24.12 bude VÁNOČNÍ SPECIÁL snad
jak si užíváte prázdniny?
A co vánoční atmosféra,dostavila se?


i don´t know

20. prosince 2013 v 20:29 | Terka
Takže jako první chci všem moc poděkovat za tolik ohlasů u minulího článku <3,musím říct že tak vysokou návštěvnost sem nečekala a natož tolik komentů.
Tak co jak ste oslavyli konec školy,nechci se vytahovat :D ale já sim si ho mega užila,šli sme s kačkou a dalšíma holkama do kina,a před kinem do mekáče a v mekáči sme potkali jana revaje a chvíli sme si snim povídali a pak i fotečku udělali,což mě přivádí k tomu,že kačka nakonec blog neaktivovala,coč mě fakt no ani ne potěšilo,ale ani nenaštvalo,nic méně mi to neni lhostejný protože se chce vrátit tyhle její nálady chci něco novího fakt miluju,
vánoce už vrcholí a panika z nemám dárky taky ,já jsem se snažila všechno nějak tak sehnat,ale pár dárků nemám,no co se dá dělat :/,jo doufám že se vám novej designe líbí,chtěla sem navodit vánoční atmosféru,ale zase méně je někdy více.....
všem krásné vánoce (ale to určitě ješte jednou uslišíte).
Merry Christmas. | via Tumblr

Light

christmas

Christmas

to the chrismas.....

13. prosince 2013 v 19:34 | Terka
MILUJU VÁNOCE a vše stím spojené.I když letos sem do prahy snížek nenapadal tak to neni tak vánoční (ikdyž ozdobený stromky,na každym kroku to vynahrazujou).Zejtara bude best day protože vyrážim na nákupy a potom na narozky k mí kámošce (jupííí).tenhle tejden byl docela náročne ať kůli škole nebo mím odpoledním aktivitám,teď už hodlám jeno brzdit.
Christmas
kačka dneska zmínila že chce si založit svůj blog :"(,musím přiznat že mě to mrzí,ale zároveň to chápu,ten pocit rozšířit do světa trochu sebe mě přřed necelím rokem lákal a já odolávala překážkám,ale teď mě překážky brzí při poklusu,no ale co.Jo to mě dostává k malí čtenosti blogu,což mě příjde smutné.A taky trošku trapněé,protože lidi co za tejden přidaj 5 článků,příijdou na můj blog a neutrousí ani komentář....,samodřejmě svím affs vzkazuji že chápu jejich nepřítomnost (u některých), a zároveň všem ostatním klidně pište pokud chcete být mími affs
Love

Co mi přinesl tenhle týden za zjištění

8. prosince 2013 v 15:57 | Kačka
Ahoj,
tenhle týden byl zajímavý a vyjímečný nejen proto že jsem vstala hned jak budík zazvonil protože se mi MĚL stáhnout gympl.
Tady je malý přehled:

1.Jak už jsem se zmínila poprvé letos se mi povedlo vstát hned jak budík zazvonil, malé doporučení: pokud umístíte budík na druhou stranu místnosti, máte větší šanci že usnete zase až večer.

2. Končí jeden z nejlepších seriálů co znám, Gympl s.r.o., říkejte si co chcete ale já mám ty nejlepší předpoklady na vytrvalé sledování sebevětší kraviny. Ale možná udělali dobře, další řadu bych psychicky nezvládla:-)

3.Lidská blbost nemá hranice- velice mě pobavilo prohlášení Imricha Bugára že do dalšího kola stardance postoupil díky sledování televize. Já jsem totiž zasáncem názoru že ve Stardance jde pouze o popularitu a tarify.

4. Táta zjistil že v počítači se nám pase trojský kůň. Největší škůdce ze všech. Tady je vidět má neznalost- myslela jsem že je špatné připojení k internetu.

5.Vánočná boj o diváky odstartoval fakt, že se překrývá Láska nebeská s Andělěm páně. A já nemá tušení na který kanál přepnu z neustále zapnutého Disney Channelu.

6. PO třech letech, kdy zvládnu uvařit víc než čaj a kakao mi máma dovolila udělat jeden druh cukroví- pochopitelně tu největší piplačku:-)

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

happy birthday

2. prosince 2013 v 15:03 | Terka
1.Je mi až trapné se omlouvat ýe nepšu,a mohla bych konstatovat že nemám čas a že škola....,ale neříkala bych celou pravdu...4as by se i našel,ale neni inspirace a nechci flákat jeden deník za druhým
2.moc se omlouvám všem AFFS že neobíhám,protože když už jdu na váš blog najednou vidím ten předlouhý článek a řikám si za dest minut musim jít doo pryč to nestíhám....

Tak a teď k tomu o čem sem chtěla psát.včera bylo prvního a to znaméná že jsem měla narozeniny Jůůůůůhůůůů.miluju tu atmosféru,když mám narozeniny.Je to něco překrásného,ale je tam i malí háče,když jsem byla malá řekla jsem si že když budu mít narozeniny a budu o rok starší,že bych se měla rok co rok zlepšovat (jako charakter),no a dát si takvé mé předsevzetí,ale které se OPRAVDU pokusim doržet,né jak na nový rok.Tenhle rok jsem si řekla že přestanu být shopaholik a že .... no prostě to utnu.Nevím nevím jak se mi to podaří,protože ve středu jedem dodrážďan (takže budou po dlouhé době fotky na blog),no největšího nákupního centra tak to bude těžší
Best time of the year
december on Tumblr
.
Cuenta regresiva...