Leden 2014

ahoj mů sladký bloge, možná příště

6. ledna 2014 v 14:59 | Terka
někdy je chyba něco nechtěného,něco co nám zabere čas který jsme mohli strávit jinak a lépe,něco co je jen další překážkou na naší dlouhé cestě,ale co když je chyba něco nad čím se máme zastavit, popřemýšlet,napravit to a poučit se zté naší chyby aby se už neopakovala, možná že nakonci života budeme umírat s pocitem bezchybnosti, protože si bude meyslet že všechny chyby co se daly udělat jsme udělaly, ale co ty chyby co jsme udělali ale nic co by sme si mohli vzít dobudoucna si nevzali?

What if …

říct zbohem je někdy krok do neznáma, do toho velkého neznáma čeho se každý bojí,ale občas musíme říct zbohem aby sme mohli říct ahoj.
V hlavě se mi toho děje možná až příliš,možná natolik dost abych se zastavila a popřemýšlela jestli zde nemám zůstat stát, nebo jít dál a zase se někde zastavit.nepochybně příjde jednou moje velká chvíle,ale vím že teď, v tomto okamžiku to není.Ale kdy to bude to nikdo netuší, možná už dnes nebo až za rok, ale přemýšlet nad tím kdy ta moje chvilka příjde je ztráta času, co když ta moje velká chvíle nepřišla protože na ní nejsem přípravená? a ještě sto takových otázek si můžu klást, ale včera večer když jsem se snažila usnout se mi vloudila do hlavy myšlenka, možná že nemůžu utíkat vpřed protože mě něco brzdí, něco k čemu mám svůj osobní vztah,něco co nikdo necití, JEN JÁ..A potom přišel záblesk s nadměrnou bolestí,co když moje brzda je můj blog.A já jsem se rozhodla říct svému blogu zatím, nechci říct zbohem protože nechci to brzdné pouto přestřihnout a nechat ho bezvládně ležet, říkám zatím protože se ho nevzdávám na 100% jen ho teď chvíli nechám si odemě odpočinout, a chci říct zatím i těm kteří ať přišli jenom jednou, nebo čítávali moje články pokaždé přišly, ato je to důležité.
Mějte se a nepokládejte si moc zbytečných otázek
Terka

happy new year

1. ledna 2014 v 17:21 | Terka
Hello 2014

nevim jak vy ale já sem připravená nebyla,v roce 2013 sem konečně začla žít,a měla jsem pocit že odchází kousek mě.Sice vzpomínky zůstanou ale ten pocit časem odezní.
Happy new year guys
¨včerejšek pro mě znamenal velké dylema,Jestli budu slavit nebo truchli.Jako voda uplynul další rok,má mě to děsit, nebo těšit?Ale dnes je dnes a já jsem připravena jít dál, vkročit do nového roku,do roku poznání a odhodlání.
Page 1.
také jsem připravena čelit novoročním předcevzetím,i když i tento boj je před začátkem bytvy prohraný.Ale já jsem odhodláná jít do boje a prohrát :D.
jinak všem ať je pro vás rok 2014 novým, lepším začátkem
xoxo TERKA