Únor 2014

znovu shledání

20. února 2014 v 14:50 | Terka
únor končí a já se tak znovu shledávám s mím nepřítelem.Pokud jste četli minulí článek tak už víte že mám svůj cíl-čímž je každý měsíc se snažit aby nějaký ten gram či kilo šlo dolů.A proto že budou prázdniny (konečně, nikdy bych nevěřila že se budu těšit na pondělí :D ) jsem se rozhodla podívat jse mím kilům do očí troch dříve než jsem zamíšlela.Po několika přeměřování a vážení nastala chvíle kdy jsem stála s otevřenou pusou stát před mojí váhou.Výsledek mě opravdu překvapil a nakopnul do dalších měsíců.
rovných 45. kg
CᏔR
ps.adios amigos jdu se učit :D

hakuna matata

15. února 2014 v 14:48 | Terka
takže pokud jste si ráčily všimnout tak jsem tady nějaký ten pátek zas nebyla,ale mám pro vás vysvětlení které můžete považovat za omluvu-a to je lyžák.Lyže a běžky ,v celodením zápřahu a nic co by chutnalo......(čistě můj názor).Ale to neva,protože po příjezdu sem si s obavami (protože nekonečně mnoho zásob a nic zdravého) stoupla na váhu.moje oči se báli podívat ale až se odhodlali samím pekvapením málem vypadli. 0.9 kg dole sem byloa šťastná (i když neuvěřitelně přežraná).
Footprints

a proto jsem učinila rozhodnutí.(je to ještě nedomyslený takže....).bude se snažit sportovat-ať už budu cvičit caynax nebo 30 dys shered nebo jesště něco dalšího, JÁ BUDU CVIČIT.Jednou za měsíc se postavím na váhu a jen budu pozorovat jestli váha jde dolu či stoupá.
ZAČÍNÁME (neboli začínám)
na 45.6 kg


new game

3. února 2014 v 20:49 | Terka
i když je to zvláštní na život máte jen jednu šanci,ale co se týče blogu..... nespočet.
Neboli, chybí mi to tu,chybí mi ten pocit zveřejnit článek, a chybí mi ten pocit radosti když si přečtu vaše komenty.Je fajn tu zase být, i když kdo ví jak na dlouho,mám v plánu změnu celého blogu.Ale teď v začátku nového pololetí jsem se rozhodla že začnu makat naplno už od začátku a ne tejden před uzavřením známek.....
🌄
Doufám že vysvědčení předčilo vaše očekávání, a že tomu neni naopak.
Vlasně si teď pokládám otázku CO TU CHCI? stejně to už nikdo nečte...
Nebo jste tu, slyší te mě?.protože náš hlas je naše největší zbraň pokud nepočítám srdce,naše city nás neuvěřitelně ovládájí a proto bych 100% nespol0hala na naše srce.Doufám že nové já se vám zalíbí i když nečekejte více článků než 2 týdně,a někdy to bude víc než jeden týden co nenapíšu, protože kdo ví co my přinese vlna života......
wonderful-life