Březen 2014

boyfriend=shoes

28. března 2014 v 9:05 | Terka
Takže, už je to nějaký ten pátek co jsem se vydala na lov nových botiček :).Ale dokopat se k napsání tohoto článku,to dalo zabrat .A ano uspěla jsem, mám nové botky.Černé a elegantní hodící se ke všemu balerínky,jsou semišové ale né ten uplný semiš, ale ten jemný, na který se nic moc nepřilepí-H&M.
Druhé botky a mnou naprosto milované,hnědé a s malinkatými ostny po straních-Reno
No a ty poslední(to jsou moje největší lásky), dalo by se říci kožené, ohrnovací, na jazyku a vršku paty vzorované-Tom Tailor

S lepším pocitem do dalšího dne

23. března 2014 v 12:50 | Terka
už je to nějaký ten den co jsem začala cvičit caynax A6W.CAYNAXje aplikace pro zpevnění přišních svalů (rozhodně to není aplikace pro spalování tuků) pro všechna zařízení co mají obchod play nebo apps store.
Asi každý si řekne hmmm, jen další aplikace u které se zase zpotím, ztratím půl hodiny denně cvičením a co to bude mít za následek???A to se mi na caynaxu líbí, žádná smrtelná námaha a dokonce se ani nezapotíte :) jediné co pocitíte bude jak začnou pracovat vaše břišní svaly. A další věc kterou na caynaxu miluju je že se začína pomalu a intervali cvičení se zvěčují dalším dnem, navíc můžete najed na nastavení a prodloužit si pauzy mezi určitými cviky, nebo si nastavyt jestli chcete cvičit déle nebo méně-prostě si tuto aplikaci upravíte přesně na vás.
Caynax má i další zajímavé aplikace-které vám třeba zpočítají jake máte BMI,nebo cvičení kde spálíte tuky.Ale o tom tento článek není,je o panačkovi podle kterého cvičíte je o CAYNAXU A6W :)

Bethany Mota

19. března 2014 v 15:46 | Terka
Dnes bych vám ráda předala jednu nádhernou youtuberku,Bethany Mota.Její videa jsou většinou o módě, kosmetice nebo DIY jako v tomto videu.Je milována a obdivována několika miliony dívek.Já osobně jí mám moc ráda,její videa mě inspirují a často i zlepší náladu.Takže si užijte kukandu :DDD
a ano pořád neumím vložit video :D

How I met your mother

12. března 2014 v 18:02 | Terka
How I met your mother neboli jak jsem poznal vaši matku.
Komedie založená na příběu Teda Mosbyho-taťky celé rodinky,který vypráví svím dvoum dětem svůj celoživotní příběh, jak poznal svou životní lásku.Vypráví jim o tom, jak kdysi, ještě trávil celé dny s kamarády Marshallem, Lilly a Barneym a vůbec randil a řešil spousty problémů.
Sitcomový příběh, který jeho děcka vůbec nezajímá, zaujal diváky po celém světě a udržel si jejich pozornost devět let.Teď vrcholí devátá série,a mě jen mrzí že vrcholí devátá a poslední série.

Seriál který je jako droga,zpočátku mně vyplňoval jen mezery u pretty little liars (na které se časem také můžete těšit..).Teď je to pro mě seriál,který my předal spousty mouder a bez kterého bych to nebyla já :) .

whatever | via Tumblr

the carrie diaries aneb co se z googlu nedozvíte

6. března 2014 v 17:56 | Terka
Hlavní hrdinkou je 16ti letá Carrie Bradshow, která žije v menším městečku poblíž New Yorku a touží po velkém světě, její nejlepší přátelé Mouse, Maggie a Walt a sexy nový kluk Sebastian. Taková klasická sestava romantického seriálu, kterých je spousta. V čem je tedy zrovna tenhle vyjímečný? Je zajímavý už tím, že se odehrává v minulosti (na konci 20. let), navíc vás dokáže dobře naladit a možná vás i inspirovat. Jestli máte volné odpoledne a venku je "nepoužitelné" počasí, zkuste si pustit alespoň jeden díl téhle slaďárny. Třeba se vám to zalíbí jako mě :)

Z blogu:mycodemode:
Customizando a VidaCarrie

a jede se dál

1. března 2014 v 19:55 | Terka
jak to tak bývá,jednoho dne se probudíme a zjistíme že tařka nic nejde podle plánu,a tím NIC myslím opravdu nic-náš virtuální život i ten osobní-dokonce i ten který tvoří prakticky jen přetvářka.Takže jednoho dne se probudíme a uvědomíme si že všechno je (odpusťte mi ten víraz) nahovno.
Nebudu lhát na prázdniny jsem se těšila,žádná škola,žádný řád.Prázdniny se chýlí ke konci a já musím říct že jsem ráda,ne že bych se těšila do školy.Ale těším se že nebudu mít celé dny volno a proč?Sama na sobě pozoruji že čím víc mám času tím víc mě dokáže vytočit každá prkotina.Aspoň jsem mohla zapracovat sama na sobě-Ať už na postavě tak i na mém psaní.....Don't Screw It | via Tumblr